Parduodamas erdvus namas Vilkanastrų kaime, šalia ežero

Kaina: 215 000 EUR (1437.74 EUR/1 kv. m.)

Informacija apie turtą

Bendras plotas: 149,54 kv. m.
Sklypo plotas: 12 a. (0.12 ha.)
Žemės paskirtis: Žemės ūkio
Aukštų skaičius: 2
Statybos metai: 2006 m.
Būklė: Gera
Dujos: Nėra
Sienos: Plytos
Šildymas: Centrinis

Papildoma informacija

Sodų bendrijoje "Šilas" esančioje netoli Druskininkų parduodamas namas su pirtimi bei 90 m. nuo namo esančia ežero pakrante.

Aptverta teritorija, elektriniai vartai, krepšinio aikštelė. Pirtis su miegamomis vietomis, kurioje gali miegoti 4 žmonės, kubilas.

 

Akmeninė salė ( 25 kv.) po namu su židiniu, kurioje pavakaroti šaltais vakarais gali iki 16 žmonių. Kiemas išklotas trinkelėmis, aplinka gražiai apželdinta dekoratyviniais augalais, akmeniniai takeliai, kiemo teritorijoje yra didelė pavėsinė (25kv.) su duonkepiu. Tvarkinga malkinė.

 

Bendras namo plotas 149,54 kv.m. Jame yra vietinis vandentiekis ir valymo įrengimai "Traidenis". Šildymas: centrinis Kietu bei skystu kuru . Namas yra 2 aukštų. Pirmame aukšte valgomasis kartu su virtuve, šalia jo uždaras kambarys, palipus laiptais yra erdvi svetainė su židiniu, bei išėjimu į lauko terasą (25kv.), viršutiniame aukšte yra du miegamieji.

Pro langus matosi Baltojo Bilso ežeras. Iki jo, vos 90 metrų!  Į kainą įskaičiuota ir Baltojo Bilso pakrantė 35 arai. Pliažas, lieptas bei pavėsine ir lauko židiniu ant ežero kranto. Puiki vieta tiek gyvenimui, tiek poilsiui ar nuomai!

 

Įvertinkite savo turtą

Atliekame nekilnojamojo, kilnojamojo turto ir verslo vertinimus.

Įveskite savo vardą, pavardę, telefono numerį ir mes Jums paskambinsime.

Užklausimas sėkmingai išsiųstas.
Netrukus Jums paskambinsime.