Parduodamas rąstinis namas Šadžiūnų k., Lazdijų r.sav.

Kaina: 24 000 EUR (270.24 EUR/1 kv. m.)

Informacija apie turtą

Bendras plotas: 88,81 kv. m.
Sklypo plotas: 39 a. (0.39 ha.)
Žemės paskirtis: Namų valda
Aukštų skaičius: 1
Statybos metai: 1976 m.
Būklė: Reikia remonto
Išorės apdaila: Dailylentės
Dujos: Nėra
Sienos: Rąstai
Šildymas: Krosnis

Privalumai

  • Vandens telkinys
  • Asfaltuotas privažiavimas
  • Kanalizacija
  • Vonia
  • Dušas

Papildoma informacija

Parduodamas rąstinis namas Šadžiūnų k., Lazdijų r.sav.,  vos 20 km nuo Druskininkų. Viduje beliko užbaigti apdailą: užglaistyti sienas ir nusidažyti / užklijuoti tapetus, ir sudėti parketą / laminatą. Pakeisti visi langai. Didelis sklypas - 15 a namų valdos ir 24 a žemės ūkio paskirties. Sklypas ribojasi su užpelkėjusiu ežeru, kurį galima išsivalyti ir mėgautis ežero teikiamais privalumais. Vienas iš paskutinių namų gyvenvietėje, dėl to nesijausite "užspausti" kaimynų. Šalia miškelis, kas suteiks papildomos ramybės. Sklype auga keli vaismedžiai, yra daržas - viskas, ko reikia ar ko norisi gyvenant nuosavame name. Sklypas su nuolydžiu link ežero, kur galima įsirengti "ramybės oazę" ir "pasislėpti" nuo gatvės.

Puikiai tiks norintiems pabėgti nuo miesto šurmulio, kadangi namas nedideliame kaimelyje. Žiemą visi keliai nuvalomi, dėl to nekils problemų vežant vaikus į mokyklą ar važiuojant į darbą. Iki artimiausio miesto ~5 km, kur rasite prekybos centrą "Maxima". Iki Druskininkų vos 20 km, kur rasite visus reikalingus objektus ar pramogas.

Visus privalumus galėsite įvertinti patys apžiūrėję turtą. Namas nėra gyvenamas, dėl to reikalingas išankstinis susitarimas namo apžiūrėjimui. 

Įvertinkite savo turtą

Atliekame nekilnojamojo, kilnojamojo turto ir verslo vertinimus.

Įveskite savo vardą, pavardę, telefono numerį ir mes Jums paskambinsime.

Užklausimas sėkmingai išsiųstas.
Netrukus Jums paskambinsime.