Parduodamas šiuolaikiškai įrengtas 2 kambarių butas naujos statybos name Druskininkuose

Bendra informacija

Parduodamas šiuolaikiškai įrengtas dviejų kambarių butas. Butas parduodamas su baldais ir buitine technika. Viso buto interjeras tarpusavyje suderintas. Vonioje įrengtos šildomos grindys. Prieškambaryje ir miegamajame talpios sieninės spintos.

Buto langai orientuoti į rytus ir pietus, dėl to bute šviesu ir šilta. Miegamajame šviesos nepraleidžiančios užuolaidos, dėl to vasarą anksti tekanti saulės netrukdys miego. Per langus matosi pievos ir miškas.

Butą galimą perplanuoti ir vietoje vieno erdvaus miegamojo įsirengti du atskirus miegamuosius. Reguliuojamas šildymas, dėl to nebūnant namuose galima sumažinti suvartojamos šilumos kiekį prisukus radiatorius.

Gyvenamasis namas ramioje vietoje miesto pakraštyje. Šalia didelė automobilių stovėjimo aikštelė. Patogus susisiekimas su miesto centru tiek automobiliu, tiek pėsčiomis. Iki miesto centro ~4 km.

Iki sanatorijos "Eglė" ~3 min. pėsčiomis. Mikrorajone, kuriame yra gyvenamasis namas, yra prekybos centrai "Maxima", "Solo Vynoteka", "Čia". Taip pat yra mokykla, vaikų darželis, keli autobusų sustojimai, kelių gydytojų ir odontologų kabinetai.

Puikus pasirinkimas ieškantiems nuolatinio būsto ar norintiems turėti nuosavą poilsio oazę Druskininkų mieste.

Butų sąrašas ir kainos

Buto kaina
65 000 Eur

Įvertinkite savo turtą

Atliekame nekilnojamojo, kilnojamojo turto ir verslo vertinimus.

Įveskite savo vardą, pavardę, telefono numerį ir mes Jums paskambinsime.

Užklausimas sėkmingai išsiųstas.
Netrukus Jums paskambinsime.